Пленарно предавање на LXIV Скупу слависта Србије

Проф. Рајна Драгићевић одржала је пленарно предавање на LXIV Скупу слависта Србије, који је одржан 19. и 20. фебруара 2026. године на Филолошком факултету Универзитета у Београду. Наслов пленарног предавања гласи: “Белићева предавања о лексичким променама у српском језику након Другог светског рата”.

Scroll to Top